SEBEPOŠKOZOVÁNÍ | Názor, rady

23. listopadu 2015 v 22:02 | Domshi |  views

Dobrý večer všem. Dnes tu pro Vás mám článek o sebepoškozování. Každý ví, o co se jedná. Napíšu sem Vám vlastní názor a byla bych ráda, kdyby jste se k tomu vyjádřili i vy v komentářích.


Na světě jsou různé typy lidí. Ti, co se sebepoškozují, proto, že to viděli u kamaráda. Také ti, co chtějí, aby je každý litoval a ti, co mají skutečné problémy. Doufám, že mezi tyto lidi nepatříte právě vy.

Proč si přidělávat další problémy? Říznete se špatně a sranda to už není. Je to zlo, se kterým lidé musí přestat. Jizvy Vám zůstanou navždy. To snad chcete? Ve 30ti se podíváte na své ruce a ihned si vzpomenete na tu bolest, kterou jste prožívali. Pokud nedokážete přestat sami, začněte hledat odbornou pomoc. Zajděte si za psychologem, popovídejte si. Každý má problémy a ne každý je řeším tímto hloupým způsobem. Také jsem měla problémy, jak s rodinou tak s kamarády apod. Vždy můžu zajít za maminkou, které mohu říct vše. Vyslechne mě a poradí. A teď? Jsem šťastná. Mám úžasného přítele, rodinu, která mě vždy podrží. To mi stačí ke štěstí.

Když máte náladu pod psa, sedněte si k oknu nebo si lehněte do postele s čajem v ruce. Poslouchejte hudbu a myslete jen na hezké věci. Čtěte si dobrou knihu, kreslete. Při špatné náladě mi pomáha čmárání na papír. "Vykreslím" své pocity a hned je mi lépe. Nebo jen zajděte za člověkem, o kterém víte, že Vám poradí.

Já osobně jsem proti sebepoškozování. Je to obrovská hloupost, která nic neřeší. A jaký máte názor vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Antia Antia | Web | 6. prosince 2015 v 16:01 | Reagovat

Řízneš se špatně a sranda to klidně je, jde o to jakej máš smysl pro humor. Hah.
Myslíš to dobře a tak, ale je to jenom jeden z mnoha naprosto zbytečnejch článků na tohle téma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama